طرسام - فنی مهندسی

طراحی و ساخت ماشین آلات تمام اتوماتیک

اطلاعات تماس

02634702217-8

0263470386

ایران, تهران بزرگ, کرج - کمالشهر-خ سی متری صنعتکاران

۲۱ خرداد ۱۳۹۸

توضیحات

طرسام - فنی مهندسی
(0 رای)
درج امتیاز و نظر
کرج - کمالشهر-خ سی متری صنعتکاران
ما در گروه طرسام Tarsam از خود تعریف نمی‌کنیم، این دستگاه‌ها و خدمات پیشرفته ما هستند که به عنوان معرف در بازار حضور دارند. طرسام یک شرکت پیشرفته و مدرن در زمینه تولید دستگاه‌های بسته بندی و ترموفرمینگ است که تکنولوژی‌های روز دنیا برای تولید محصولات خود استفاده می‌کند. محصولاتی که ما به بازار ارائه می‌دهیم، از طرف شرکت‌های مختلف دنیا تأیید شده‌اند و سند تأییدیه آن‌ها را به همه مشتریان خود نشان می‌دهیم.

ما در گروه طرسام متواضع هستیم و این محصولات ما هستند که اسم طرسام را در بازار به نمایش می‌گذارند. شرکت ما یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های ایران است که فعالیت آن به دهه ۶۰ بر می‌گردد. دستگاه‌هایی که ما به بازار عرضه می‌کنیم در زمینه بسته بندی دارویی، تجهیزات پزشکی، مواد غذایی، مواد آرایشی و بهداشتی، مواد لبنی و بسیاری از زمینه‌های دیگر سرآمد هستند.
درباره طرسام
طرسام یک شرکت فعال ایرانی است که سابقه آن به سال ۱۳۶۸ می‌گردد که با موافقت وزارت صنایع در منطقه کمالشهر کرج ایجاد شده است. این شرکت پس از سه سال فعالیت و تحقیق و پژوهش، توانست تکنولوژی طراحی و ساخت ماشین آلات بسته بندی را به ایران وارد کند و از سال ۱۳۷۱ فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای از سر بگیرد.
در حال حاضر طرسام یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین شرکت‌های ایران در زمینه تولید ماشین آلات بسته بندی و ترموفرمینگ است که از تجربه مهندسان و اساتید خبره دانشگاهی بهره می‌برد. محصولات شرکت در حوزه‌های مختلفی هستند که با توجه به نیاز صنعتی کشور تولید شده‌اند و می‌توانند کلیه اصول بسته بندی بهداشتی و استاندارد را با بالاترین کیفیت ممکن انجام دهند.
دستگاه‌های طرسام
طرسام فقط به برند محبوب و نام خوش آوازه خود نمی‌نازد و این دستگاه‌های ما هستند که به عنوان بزرگترین تبلیغ شرکت شناخته می‌شوند. در این شرکت دستگاه‌هایی با بالاترین تکنولوژی روز دنیا تولید می‌شوند که نمونه‌های مشابه آنها بسیار کم است. اگر می‌خواهید این دستگاه‌ها را بشناسید، محصولات زیر را ببینید:
• ماشین تولید کپسول ژلاتینی
• دستگاه‌های بلیسترینگ
• دستگاه‌های کارتونینگ
• دستگاه‌های فیلینگ و کپینگ انواع بطری
• دستگاه‌های ترموفرمینگ
• دستگاه‌های وکیوم فرمینگ
• دستگاه‌های شکل دهی و بسته بندی محصولات لبنی
• دستگاه‌های پرکن مواد دارویی و غذایی
ما در گروه طرسام می‌دانیم که نیاز کشور چیست و چگونه می‌توان این نیازها را با تکنولوژی‌های پیشرفته برآورده ساخت.
مجوزها و تأییدیه‌های محصولات
استفاده از تکنولوژی روز در هر زمینه، گردش کار مکانیزه، استفاده از نرم افزارهای طراحی سه بعدی و شبیه ساز قطعات و مکانیزم دستگاه‌ها، استفاده از سیستم‌های کنترل PLC و تاچ پنل، بکارگیری حدود ۴۰ نیروی متخصص و ماهر، ۷۰ پیمانکار با تجربه (حداقل ۳۰۰ نفر)، استفاده از دستگاه‌های دقیق CNC و وایرکات و… . باعث شد شرکت طرسام با عملکرد علمی و حرفه‌ای خود و با حدود ۲۵ سال سابقه در سال ۹۳ به تشخیص معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان شناخته شود.
تأییدیه تجهیزات ما شرکت‌های مختلفی هستند که برخی از آنها ایرانی بوده و برخی نیز از کشورهای معتبر اروپایی به دست آمده‌اند. در ادامه چند مورد از تأییدیه‌های داده شده به شرکت را آورده‌ایم که شرکت صنایع پزشکی مددبخش، مجتمع تولیدی تحقیقاتی انستیتو پاستور ایران، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی و همچنین شرکت داروسازی خوارزمی در بین آنها هستند.
البته تاییدیه‌های سایر شرکت‌های خارجی را نیز در کنار آنها آورده‌ایم تا کیفیت دستگاه‌ها و تجهیزات خود را به شکل عملی و با سند نشان دهیم. در گروه طرسام فقط به شعارها و گفته‌های عمومی بسنده نمی‌کنیم و می‌خواهیم به همه دنیا نشان دهیم که دستگاه‌های ما بهترین دستگاههای پیشرفته در دنیا هستند.
در انتها خوشحالیم که به عنوان یکی از معتبرترین شرکت‌های ایران در زمینه بسته بندی و تجهیزات مربوط به آن‌ها فعالیت می‌کنیم و از تمامی متخصصین و افراد فعال در این حوزه می‌خواهیم که در ادامه این مسیر در کنار ما باشد. انتقاد همیشه سازنده است و به ما کمک می‌کند که راحت‌تر پیشرفت کنیم.

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید